Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon

Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon

Pendik’te üniversite öğrencilerine uyuşturucu madde satmak için harekete geçen 2 şüpheli, narkotik köpeği “Vadi”nin de katıldığı operasyon sonucu jandarma tarafından kıskıvrak yakalandı.


14 Mart 2016 11:25
font boyutu küçülsün büyüsün


Pendik'te üniversite öğrencilerine uyuşturucu madde satmak için harekete geçen 2 şüpheli, narkotik köpeği "Vadi"nin de katıldığı operasyon sonucu jandarma tarafından kıskıvrak yakalandı. Operasyon anı ise jandarma kamerası tarafından kaydedildi.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, İstanbul'a getirilen uyuşturucu maddenin, Pendik Kurtdoğmuş Mahallesinde bulunan çadırlar bölgesinde 2 şüpheli, tarafından başta üniversite öğrencilerine olmak üzere İstanbul geneline satışının yapılacağı bilgisi üzerine harekete geçti. Alınan bilgi üzerine, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince satışa hazır uyuşturucu maddenin ele geçirilmesi maksadıyla, Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan alınan arama kararına istinaden belirlenen adrese narkotik köpeği "Vadi"nin de katılımıyla operasyon düzenledi.

Operasyonda toprağa gömülmüş vaziyette 1100 gram Kubar Esrar olduğu değerlendirilen uyuşturucu madde ele geçirildi. Şüpheliler ise adliyeye sevk edildiBu haber 660 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

İnternet sitemizin tasarımından memnun musunuz?
  • Evet,Memnunum
  • Hayır,Değilim
  • Daha iyi olabilir

En Çok Okunanlar