Ak Parti Pendik'ten Tunç'a Ziyaret

Ak Parti Pendik'ten Tunç'a Ziyaret

Ak Parti İstanbul Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil ve teşkilat mensupları AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç?u TBMM?de ziyaret etti.


16 Şubat 2016 14:04
font boyutu küçülsün büyüsün


Ak Parti İstanbul Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, İlçe Başkan Yardımcısı Müslim Şahin, teşkilat mensupları Mevlüt Zor, Saim Demircan ve İhsan Yazar ile birlikte AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'u TBMM'de ziyaret etti.
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'u TBMM'de ziyaret eden AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, İlçe Başkan Yardımcısı Müslim Şahin ve teşkilat mensupları Mevlüt Zor, Saim Demircan ve İhsan Yazar, Milletvekili Tunç ile bir süre görüştükten sonra, İstanbul Milletvekilleri ile de bir araya geldi. Ankara'da çeşitli ziyaretlerde bulunan AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Milletvekili Tunç'un 2001 yılında AK Partinin kuruluşundan Bartın Milletvekili seçildiği 2007 yılına kadar Pendik'te birlikte çalıştıklarını belirterek şimdi ise gerek Bartın'a yapılan yatırımlar, gerekse Meclis çalışmalarındaki başarılarını gururla takip ettiklerini ifade etti. Milletvekili Tunç'ta AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, İlçe Başkan Yardımcısı Müslim Şahin ve teşkilat mensupları Mevlüt Zor, Saim Demircan ve İhsan Yazar'a ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.Bu haber 554 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

İnternet sitemizin tasarımından memnun musunuz?
  • Evet,Memnunum
  • Hayır,Değilim
  • Daha iyi olabilir

En Çok Okunanlar