Saadet Pendik’ten Çarşamba Seminerleri

Saadet Pendik’ten Çarşamba Seminerleri

Saadet Partisi Pendik İlçe başkanlığı her hafta düzenli olarak düzenledikleri "Çarşamba Seminerleri" hakkında bir açıklama yayınladı.


26 Ocak 2016 13:23
font boyutu küçülsün büyüsün


Saadet Partisi Pendik İlçe başkanlığı her hafta düzenli olarak düzenledikleri "Çarşamba Seminerleri" hakkında bir açıklama yayınladı.

Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığınca teşkilat kademelerinde görevli kişilerin manevi, fenni ve teşkilat eğitimlerini yaparak kişilerin kalitesini arttırmak, teşkilat kademelerinde görevli olmayanların da faydalanmaları için manevi ve fenni eğitimlerini içeren Çarşamba Seminerleri her hafta Çarşamba günleri Pendik Atatürk Kültür Merkezinde yapılmaktadır.

Hem teşkilat içinden hem de seçmenlerden gelen yoğun talep üzerine gündeme ve olaylara bakışımızı, kendi kişisel gelişimimizi sağlamak maksadıyla Çarşamba Seminerleri adı altında, konferans tadında eğitim dizisi başlattık. Helal Gıda�'dan, Güneydoğu Meselesine, İslam Coğrafyasından, Müslümanca Bakışa, Huzurlu Aileden, Sosyal Hayata gibi birçok konularda alanında uzman kişiler tarafından her hafta Çarşamba günü bizleri bilgilendirecekler. 16 Aralık 2015�'te başlayan Çarşamba Seminerleri Mayıs (2016) ayına kadar devam edecek.

İlçe Başkanlığından yapılan açıklama ile tüm Pendikliler seminerlere davet edildi. Yapıalan çağrıda şu ifadelere yer verildi."7�'den 70�'e herkese hitap eden Çarşamba günleri saat 19:45�'te Pendik Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Çarşamba Seminerlerine tüm halkımız davet ediyoruz."
Bu haber 533 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

İnternet sitemizin tasarımından memnun musunuz?
  • Evet,Memnunum
  • Hayır,Değilim
  • Daha iyi olabilir

En Çok Okunanlar