Lodos Martılara Ekmek Kapısı Oldu

Lodos Martılara Ekmek Kapısı Oldu

Marmara’da, uçak ve feribot seferlerinin iptal edilmesine, çatıların uçmasına neden olan lodos martılar için ekmek kapısı oldu.


13 Ocak 2016 14:21
font boyutu küçülsün büyüsün


Pendik sahilinde lodosun oluşturduğu dev dalgalar görülmeye değer manzaralarla birlikte martıların ekmek kavgasına sahne oldu. Dalgalarla birlikte kıyıya sürüklenen balıkları kapmak için birbirleriyle mücadele eden martıların çabası ilginç görüntüler de oluşturdu. Dalgaların kıyıya sürüklediği balıkları kapmak için yapılan pikeler ise adeta dansı andıran görüntüler ortaya çıkardı. 

Su üstündeki balıkları almak isteyen martılar defalarca suya dalıp çıktı. Lodosla birlikte ortaya çıkan dalgaları fırsat bilen martılar sahile akın etti. Yüzlerce martı, şiddetli rüzgara karşı kanat çırparak, nasiplerini yakalayabilmek amacıyla suya pike yaptı. Su yüzeyindeki balıklar, bu zorlu mücadelenin kahramanlarına ziyafet çekti. 

Bu arada dev dalgaların ve martıların oluşturduğu manzarayı görmek isteyen vatandaşlar da sahile koştu. Bazı vatandaşlar eşşiz görüntüleri cep telefonuyla kaydetti. Martıların ekmek kavgasını fotoğraflayan bir vatandaş, ?"Allah bazı canlılara sıkıntılar verirken bazılarına da ekmek kapısı açıyor. Martılar balıkları kapmak için büyük mücadele veriyor. Çok güzel bir görüntü var. Biz de seyretmek için buraya geldik?" dedi. sBu haber 493 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

İnternet sitemizin tasarımından memnun musunuz?
  • Evet,Memnunum
  • Hayır,Değilim
  • Daha iyi olabilir

En Çok Okunanlar