SP, Pendikspor taraftarını yalnız bırakmadı

SP, Pendikspor taraftarını yalnız bırakmadı

Pendikspor taraftarı Magnifico grubunun her yıl 14 şubatta kutladığı kuruluş yıldönümü etkinliklerine saadet Partisi ilçe başkanı Mahmut KILIÇ katılarak tebrik etti.


15 Şubat 2015 09:33
font boyutu küçülsün büyüsün


Pendikspor  taraftarı  Magnifico grubunun her yıl 14 şubatta kutladığı kuruluş yıldönümü etkinliklerine saadet Partisi ilçe başkanı Mahmut KILIÇ katılarak tebrik etti.

 

Pendikspor taraftarı Magnifico gençliğinin geleneksel hale getirdikleri, meşale ve havai fişekler eşliğinde coşkuyla kutladıkları 8.Yıl etkinliklerinde Pendikli gençleri, Pendik Saadet Partisi İlçe Başkanı Mahmut Kılıç geçen yıl olduğu gibi bu yılda yalnız bırakmadı.

 

Gençlik kolları başkanı İsmail AKCAN ve yardımcılarıyla katıldığı kutlamalarda Mahmut KILIÇ'ı Magnifico gençleri tezahüratlarla karşıladı. Taraftar liderlerine çiçek sunan KILIÇ şunları söyledi : 'Pendik'e ve Pendikspora gönül veren ilçemizin en büyük gençlik organizasyonu magnifico  grubunu büyük fedakarlıklarla 8.Yılına ulaşmalarından dolayı tebrik ediyor, yeni yıllarında her şeyin gönüllerine göre olamasını temenni ediyorum' dedi.

 

 
Bu haber 869 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (1)
  • ilker / 15 Şubat 2015 15:35

    Mahmut Kılıç'ı tebrik ediyorum sadece seçim zamanları değil her zaman Pendikspor taraftarının yanında olduğunu gösterdi.

Anket

İnternet sitemizin tasarımından memnun musunuz?
  • Evet,Memnunum
  • Hayır,Değilim
  • Daha iyi olabilir

En Çok Okunanlar