Zorlu Deplasman

Zorlu Deplasman

Zirve yarışından kopmak istemeyen Pendik Spor yarın oynanacak zorlu Keçiörengücü karşısına mutlak 3 puan parolasıyla çıkacak.


7 Şubat 2015 14:43
font boyutu küçülsün büyüsün


 Lige çok iyi bir başlangıç yapan Pendik Spor haftalar süren 3 puan özlemini geçtiğimiz hafta Menemen Belediye Spor'u 3-2 yenerek sonlandırmıştı.   

Zirve yarışından kopmak istemeyen Pendik Spor yarın oynanacak  zorlu Keçiörengücü karşısına mutlak 3 puan parolasıyla  çıkacak.

  DESTEK BULAMIYORLAR! SÖZLER UNUTULDU!   
Bu önemli maç için Pendikspor'un tek taraftar grubu MAGNİFİCO da bir hazırlık içinde. Fakat tamamen kendi imkanları ile gitmek için çalıştıkları bu deplasman için maddi ve manevi bir takım sıkıntı yaşıyorlar. Belediyeden ve iş adamlarından en ufak bir destek alamayan taraftar gurubu,100 150 kişi hatta otobüs verilirse çok daha fazla rakamlarla takımını destekleme imkanı varken , deplasmana otobüs ile değil 20 kişilik servis aracı ile gitmek durumunda bırakıldılar.   
MAGNİFİCO için 20 kişi 10 kişi fark etmiyor onların amacı her deplasman da takımının yanında olmaya çalışmak..    
  
 

 

 Bizlerde MAGNİFİCO taraftar grubunun yanında olarak bundan sonra ki deplasmanlar için gerekli desteği bulabilmeleri için haberlerini yapmaya devam edeceğiz... 
Bu haber 1,175 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (3)
 • Taner Yildirim / 7 Şubat 2015 16:00

  Haberin Krali Budur ! Yandas Basin iyi oku

  Biz kimseden övgü dolu mesajlar beklemiyoruz. Gercekler her zaman ortada dir. Teşekkürler sizlerede bizlerin sesi oldugunuz icin. Ve ayrica islerine gelmeyen yandas medya ve yalakalari iyi okusun.
 • burak / 7 Şubat 2015 15:18

  teşekkürler

  çok şükür sonunda duyan ve duyuran biri oldu.teşekkürler
 • Bedrettin Arvas / 7 Şubat 2015 15:10

  teşekkürler

  Gerçekleri yazan gerçekleri gören Basına Helal olsun

Anket

İnternet sitemizin tasarımından memnun musunuz?
 • Evet,Memnunum
 • Hayır,Değilim
 • Daha iyi olabilir

En Çok Okunanlar