Pendik'te Cinayet

Pendik'te Cinayet

Pendik'te yasak aşk yaşadığı kadını, kafasına çekiçle vurarak öldürdüğü iddia edilen ve Trabzon'da yakalanan zanlı, tutuklandı.


20 Temmuz 2011 21:15
font boyutu küçülsün büyüsün


Pendik'te yasak aşk yaşadığı kadını, kafasına çekiçle vurarak öldürdüğü iddia edilen ve Trabzon'da yakalanan zanlı, tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, 8 Temmuz'da, Velibaba Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi'ndeki adresinde, Şerife Ersoy'un (32) kafasına sert bir cisimle vurularak, öldürülmesi olayına ilişkin Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, çalışma başlattı.

Çalışmalar sonucunda, cinayete ilişkin Ersoy ile yasak aşk yaşadığı belirlenen şüpheli Muhittin E. (49) hakkında "yakalama kararı" çıkartıldı.

Trabzon'da yakalanan zanlı, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Zanlının, ifadesinde, yasak aşk yaşadığı Ersoy'un kredi kartlarını kullanarak, borca girdiğini ve ödeyemediğini, bunun üzerine aralarında çıkan tartışmanın büyümesi sonucu, kafasına çekiçle vurduğunu söylediği öğrenildi.

Cinayet Zanlısı Diş Teknisyeni, Trabzon'da Tutuklandı

İstanbul'da Şerife Ersoy isimli kadını, başına çekiçle vurarak öldürdüğü ileri sürülen Muhittin E. , Trabzonda yakalanarak çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. Zanlı ile Ersoy arasında gönül ilişkisi olduğu, zanlının Ersoy'un kredi kartlarından harcama yaptığı, kartlardan doğan borç nedeniyle aralarında çıkan tartışma sonunda cinayetin meydana geldiği ileri sürüldü.

Şerife Ersoy (32) isimli kadın İstanbul Pendik Veli Baba Mahallesi Mehmet Akif Ersoy caddesindeki sekreter olarak çalıştığı diş atölyesinde 8 Temmuz 2011 tarihinde, öldürülmüş olarak bulunmuştu. Yapılan otopsi sonucu Ersoy'un, başına sert bir cisim ile vurularak öldürüldüğü belirlenmişti.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği bünyesinde yapılan soruşturmada Ersoy'un yakın çevresi ile bağlantı kuran polis çok sayıda kişinin ifadesine başvurdu. Polis, bu incelemeler sırasında yapılan bir ihbar üzerine atölyenin sahibi olan diş teknisyeni Muhittin E. 'yi (48) zanlı olarak aramaya başladı. İstanbul'dan kaçtığı belirlenen zanlı, hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Memleketi olan Trabzon'da yakalanan zanlı Muhittin E. , çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İddiaya göre; Muhittin E. ile Şerife Ersoy arasında gönül ilişkisi bulunuyordu. Zanlı Muhittin E. ile Şerife Ersoy arasında kredi kartını kullanarak bazı harcamalarda bulunduğu ve parasını da zamanında ödemediği için aralarında tartışma çıktı. Tartışma sırasında sinirlerine hakim olamayan zanlının, Şerife Ersoy'un kafasına çekiç ile vurduğu, yere yığılması üzerine de korkarak kaçtığı ileri sürüldü
Bu haber 2,397 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

İnternet sitemizin tasarımından memnun musunuz?
  • Evet,Memnunum
  • Hayır,Değilim
  • Daha iyi olabilir

En Çok Okunanlar