Pendik'te Bulunan Kadın Cesedi

Pendik'te Bulunan Kadın Cesedi

Pendik'te ormanlık alanda bulunan kadın cesedi ile ilgili gözaltına alınan kişi tutuklandı.


24 Ocak 2011 07:26
font boyutu küçülsün büyüsün


Alınan bilgiye göre, 19 Ağustos 2010 Pendik Kurtköy Çataldağ mevkisinde bulunan bir kadın cesedi ile ilgili olarak İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri soruşturma başlattı.

Başına sert bir cisimle vurulup yüzü tanınamayacak hale getirilerek öldürülen ve üzerinde kimlik bulunmayan kadının adını tespit için vücudunda bulunan dövmelerden yola çıkan jandarma ekipleri, kadının Gürcistan uyruklu Nekana Yusubova (26) olduğunu belirledi.

Olayın ardından Yusubova'nın cep telefonunun, sahte bir kimlik kullanan Hüseyin Ç. (31) tarafından Pendik'te bir telefon bayisine satıldığını tespit eden jandarma ekipleri, öldürülen kadının cep telefonundan da en son Çiğdem'le görüştüğünü belirledi.

Daha önce adam öldürme ve kasten yaralama suçlarından hüküm giymiş ve görevli memura hakaret ve kalpazanlık gibi suçlardan toplam 25 suç kaydı olduğu bildirilen Hüseyin Ç'nin yakalanması için operasyon düzenleyen jandarma, şüpheliyi cinayetin ardından geldiği ve sahte kimlik kullanarak gizlemeye çalıştığı Düzce'deki bir evde yakalayarak gözaltına alındı.

Jandarma'da işlemleri tamamlanan Hüseyin Ç, çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.
Bu haber 1,153 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


Anket

İnternet sitemizin tasarımından memnun musunuz?
  • Evet,Memnunum
  • Hayır,Değilim
  • Daha iyi olabilir

En Çok Okunanlar