Pendik'in Yeni Kaymakamı Cafer ODABAŞ

Pendik'in Yeni Kaymakamı Cafer ODABAŞ

İçişleri Bakanlığı'nca Vali Yardımcılıkları ile Kaymakamlıklara Yapılan Atamalar Resmi Gazete'de Yayımlandı.


31 Temmuz 2010 07:38
font boyutu küçülsün büyüsün


İçişleri Bakanlığı'nca Vali Yardımcılıkları ile Kaymakamlıklara Yapılan Atamalar Resmi Gazete'de Yayımlandı. Eskişehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri iken İstanbul Vali Yardımcılığına atanan Cafer ODABAŞ'a ait bu hüküm iptal edildi. Odabaşı Pendik Kaymakamlığına atandı.

Cafer ODABAŞ kimdir?

Cafer ODABAŞ, 1948 yılında Samsun’da doğmuştur. İlk, orta öğreniminden sonra 1975 yılında Ankara Hukuk Fakültesini bitirmiştir. 1976 yılında Amasya maiyet memuru olarak göreve başlamıştır.

Sırasıyla Kepsut, Pülümür, Çumra Kaymakamlığından sonra Şanlıurfa Vali Yardımcılığı görevini yapmış, Kızılcahamam, Tirebolu ve Susurluk Kaymakamlığından sonra Hatay Vali Yardımcılığına atanmıştır. Bursa Vali Yardımcısı iken 05.10.2006 tarihinde Eskişehir Özel İdare Genel Sekreterliği görevine başlamıştır.

İçişleri Bakanlığı'nca vali yardımcılıkları ile kaymakamlıklara yapılan atama ile Pendik Kaymakamlığı'na getirilen ODABAŞ evli ve üç çocuk babasıdır.
Bu haber 4,433 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (1)
  • Muhammet üstün / 19 Mart 2011 20:09

    sayın kaymakamım ben pendik imkb anadolu teknik lisesi öğrencisiyim. uygun bi zamanınızda sizi ziyaret edip ödevim için yardım istiyorum anlayacağınız sizinle röportaj yapmam gerekiyor. sadece 10 dakikanızı istiyorum. sizden cevap bekleyeceğim.
    saygılarımla!..

Anket

İnternet sitemizin tasarımından memnun musunuz?
  • Evet,Memnunum
  • Hayır,Değilim
  • Daha iyi olabilir

En Çok Okunanlar